دستورالعمل خرید تضمینی 98 کارشناسی، تدوین و ابلاغ می‌شود
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در نشست کارگروه ملی گندم با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای ورود به فصل خرید 98-97 گفت: نقطه نظرات کارشناسی از استان‌ها و عوامل خرید تضمینی دریافت شده که در حال بررسی آن‌ها هستیم تا دستورالعملِ امسال تدوین و جهت اجرا به مراکز خرید سراسر کشور ابلاغ شود .
 ١٢:٥٢ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مجری طرح خرید گندم وزارت جهادکشاورزی: شرایط کشت گندم کشور مطلوب است
مجری طرح خرید گندم وزارت جهادکشاورزی با اشاره به‌این‌که با زحمات کشاورزان و سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های بخش کشاورزی از خودکفایی 60 تا 70 درصد طی سال‌های 91 و 92 به خودکفایی و خوداتکایی در تأمین گندم کشور در سال‌های اخیر دست یافته‌ایم، شرایط کشت گندم کشور را نسبت به سال گذشته مطلوب دانست.
 ١١:٢٧ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست پایش بازار کالاهای اساسی
نشست پایش بازار کالاهای اساسی به‌منظور رصد بازار داخلی و جهانی کالاهای اساسی گندم، برنچ، روغن و شکر روز سه شنبه با ارائه گزارش از وضعیت بازار این کالاها توسط کارشناسان معاونت‌های بازرگانی داخلی و خارجی برگزار شد.
 ١٠:٠٧ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین نشست عوامل خرید تضمینی گندم در سیستان وبلوچستان برگزارشد
به منظور ایجاد هماهنگی لازم بین نهادهای مرتبط با خرید تضمینی گندم اولین نشست عوامل خریددر استان سیستان وبلوچستان برگزار شد.
 ١٤:٤٧ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم رعایت استانداردها برای ایجاد مراکز خرید تضمینی 98
معاون برنامه‌ریزی شرکت در نشست کارگروه ملی گندم طی اعلام گزارشی از عملکرد خرید تضمینی گندم به استقرار مناسب مراکز خرید تضمینی در سال‌زراعی 97-96 اشاره کرد و گفت: حداقل‌ شاخص‌های ایجاد مراکز تحویل گندم باید رعایت شود.
 ١٣:٣٩ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خرید تضمینی گندم، مطلوب و متفاوت‌تر از سال‌های گذشته عملیاتی شد
نماینده بنیاد ملی توانمند سازی گندم‌کاران در نشست کارگروه ملی گندم در شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: عملکرد خرید تضمینی گندم در سال زراعی 97-96 در همه استان‌ها را مطلوب و متفاوت‌تر از سال‌های گذشته دانست.
 ١٢:٥٨ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازديد از مجتمع انبارها و سردخانه های شهيد امين زاده
مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه یک گفت: مجتمع انبارها و سردخانه های شهيد امين زاده باظرفیت ذخيره سازي حدود 45 هزارتن كالا به عنوان بزرگترین مرکز ذخیره سازی‌كالا هاي اساسی در كشور است.
 ١٢:٠٥ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمهور: تولید کلزا در کشور ۶ برابر شده است
رئیس جمهور کشورمان ضمن اشاره به اهمیت تولید کلزا در کشور گفت: ظرف دو سال، تولید کلزا در کشور ۶ برابر شده است.
 ١٠:٣٩ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>