جمعه ٠٤ فروردين ١٣٩٦
صفحه اصلي > اخبار و رسانه ها 
منو اصلی
اخبار و رسانه ها


يَا مُقَلِّبَ القُلُوبِ وَ اَلابصَار
پيام نوروزي مديرعامل
می وَزَد بادِ بهارُ و می شود خُرَّم چَمَن // تَهنِیَت گویان رِسَد از دَشت آهوُی خُتَن خداوند مهربان را شاکریم که بر ما منت نهاد و یک بار دیگر به ما فرصت گران قیمت حضور در ضیافت شکوفایی و بهار طبيعت، اين زيباترین تجلی خلقت و آئينه تمام نماي قدرت لايزال خویش را عنایت فرمود.
 ١٥:٤٣ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدير مدیر عامل راه آهن ازعملکرد شرکت در توسعه حمل و نقل ریلی کالا
نتایج عملکرد شرکت بازرگانی دولتی ایران در بخش حمل و نقل بار ریلی و بهره گیری از این ناوگان حمل جهت انتقال گندم‌ در كشور از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران مورد تقدیر قرار گرفت.
 ١٤:٤٧ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
فعاليت 425 واحد نانوايي مازندران در ايام نوروز
تعداد 425 واحد نانوايي در استان مازندران با شركت درطرح کشیک نوروزی به صورت فوق العاده به تولید نان همشهریان و مسافران مي پردازند
 ١٠:٤٦ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
آمادگي آردسازان و نانوايان قزوين در تعطيلات نوروزي
20درصد كارخانه هاي آرد سازي و واحدهاي نانوايي استان قزوين در برنامه كشيك ايام تعطيلات نوروز، آمادگي تهيه آرد و نان مورد نياز مردم را دارند.
 ١٠:٣٨ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نان مصرفي مسافرين نوروزي و زائرين در قم تامين مي‌شود
كارخانه های آردسازی استان قم در طول ايام نوروز آرد مصرفي نانوايان را با توليدات بيشتر تامين مي‌كنند تا نان مصرفي مسافرين وزائرين در اين ايام تامين شود.
 ١٤:١٢ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان فروش دانه روغنی کلزا سال 1396
با توجه به تعیین شرکت بازرگانی دولتی ایران به عنوان مباشر خرید تضمینی دانه های روغنی کلزا در سال 1396 توسط وزارت جهاد کشاورزی تمامی کارخانجات فوق الذکر
 ١٤:٠٧ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعرفه واردات برنج كاهش نمي‌يابد
معاون بازرگانی داخلي شرکت بازرگانی دولتی ايران با بیان اینکه با پیشنهاد هند برای کاهش تعرفه برنج باسماتی موافقت نمی‌شود، گفت كه به دليل حمايت از كشاورزان با كاهش تعرفه واردات برنج اگر هم در خواستي وجود داشته باشد، موافقت نخواهد شد.
 ١٤:٠٥ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گندم با کیفیت در خوزستان خریداری مي‌شود
مدير عامل شركت غله و خدمات بازرگاني منطقه 14، با اشاره به اينكه تولید آرد و نان مرغوب، مستلزم وجود گندم باکیفیت است، گفت: براي خرید گندم با كيفيت، بايد در تدوين دستورالعمل خريد، شاخص‌هایی از جمله پروتئین، گلوتن و اندیکس مورد توجه قرار گيرد .
 ١٢:٢١ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|درباره ما|اخبار و رسانه ها|ارتباط با ما|نقشه سایت|English