چاپ        ارسال به دوست

پایان خریدتضمینی دانه‌ی آفتاب‌گردان در کشور

عملیات خرید تضمینی دانه‌ی روغنی آفتاب‌گردان با تحویل 7057 تن از این محصول از سوی کشاورزان در 17 استان کشور به پایان رسید. امسال 28 مرکز  خرید، محصول آفتاب‌گردان کشاورزان را خریداری کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ مدیر کل خرید داخلی شرکت  گفت: در سال جاری 7057 تن دانه‌ی روغنی آفتاب‌گردان به ارزش بیش از 178 میلیارد ریال از کشاورزان تحویل و خریداری شد.

سیدمومن نیافر با اعلام پایان خرید تضمینی دانه‌ی روغنی آفتاب‌گردان در کشور اظهار کرد: امسال خرید تضمینی آفتاب‌گردان در 17 استان کشور انجام و  هر کیلوگرم به نرخ 26 هزار و 644 ریال تحویل و خریداری شد.

نیافر با اشاره به افزایش کیفیت تحویل و خرید در مراکز خرید در سال‌جاری افزود: امسال تعداد مراکز خرید تضمینی آفتاب‌گردان از 20 مرکز در سال 1395 به 28 مرکز افزایش یافت.

مدیرکل خرید داخلی شرکت گفت: در سال‌جاری بیشترین مقدار دانه‌ی آفتاب‌گردان خریداری شده از کشاورزان، مربوط‌به استان‌های گلستان با3061 تن و خوزستان با 1398 تن بوده‌است.    

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر 2 استان فوق، مراکز خرید در 15 استان دیگر شامل: آذربایجان‌های شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، خراسان‌های رضوی و شمالی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، کردستان، کرمانشاه، مازندران، مرکزی و همدان نیز از این محصول خریداری شد.


١٥:٣٠ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١١٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: