چاپ        ارسال به دوست

زمینه‌سازی برای حضور بخش خصوصی در خرید تضمینی گندم

شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 5 با صدور فراخوان سراسری بهره گیری از ظرفیت های ذخیره سازی استاندارد بخش خصوصی برای فصل خرید سال آینده را کلید زد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 5؛ حمیدرضا نوری گفت: به‌منظور اجرای سیاست های ابلاغی از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران در زمینه‌ی تسریع و تسهیل روند عملیات خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی در سال1397، با انجام فراخوان از بخش خصوصی استان دعوت به همکاری کردیم تا از پتانسیل‌های این بخش برای ذخیره سازی گندم‌ها درفصل خرید سال آینده بهره‌برداری کنیم.

نوری، در خصوص شرایط قابل پذیرش بخش خصوصی دراین فراخوان افزود: برخورداری از ظرفیت های ذخیره سازی استاندارد و مناسب شامل: سیلوهای بتنی و فلزی وانبارهای مکانیزه، نیمه‌مکانیزه و چادری با توجه به میزان پیش‌بینی‌شده خرید، و مجهزبودن تأسیسات ذخیره سازی به دوربین‌های دید در شب و امکانات ورود وخروج قابل کنترل جهت امنیت و حراست از گندم‌ها، ازجمله‌ی مهم‌ترین شرایط مندرج در این فراخوان است.

مدیرعامل شرکت‌غله و خدمات‌بازرگانی منطقه 5 همچنین وجود باسکول استاندارد، امکانات مناسب بارگیری و تخلیه، برخورداری از نیروهای مجرب و کارآزموده در حوزه کنترل کیفی و بازرگانی،  وجود امکانات و تجهیزات کنترل کیفی و همچنین دارابودن تجهیزاتی از قبیل اینترنت و.. را از اولویت های دیگر این فراخوان برشمرد.


٠٨:٥٢ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١١٤٢٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: