چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل شرکت‌غله و خدمات‌بازرگانی استان گلستان خبر داد:

پرداخت کامل مطالبات خرید تضمینی دانه‌ی روغنی آفتاب‌گردان

تمامی مطالبات کشاورزان استان‌گلستان بابت تحویل و فروش دانه‌ی روغنی آفتاب‌گردان تولیدی خود به مراکز خرید شرکت‌بازرگانی‌دولتی‌ ایران در سال‌جاری پرداخت و تسویه شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی استان گلستان؛ حمیدرضا علی‌محمدی، مدیرکل این‌شرکت از پرداخت تمامی بهای دانه‌های روغنی آفتاب‌گردان خریداری شده در استان گلستان خبرداد و گفت: امسال 3 هزار و 57 تن دانه‌ی آفتاب‌گردان در قالب 1383 محموله از کشاورزان منطقه تحویل و خریداری شده است.

علی‌محمدی با بیان این‌که فصل خرید دانه‌ی آفتاب‌گردان در استان گلستان به پایان رسیده است، ارزش ریالی دانه‌های آفتاب‌گردان خریداری شده را 78 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تمامی مطالبات خرید آفتاب‌گردان به حساب کشاورزان عزیز واریز و با آن‌ها تسویه کامل شده است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان گلستان تصریح کرد: استان گلستان با خرید این مقدار آفتاب‌گردان در سال‌جاری، رتبه اول خرید را در میان استان‌های خریدار این محصول در کشوربه خود اختصاص داده است.

علی‌محمدی در پایان یادآور شد: قیمت مصوب خرید هر کیلو گرم دانه‌ی آفتاب‌گردان در سال‌جاری با احتساب 2 درصد ناخالصی و 9 درصد رطوبت، مبلغ 26 هزارو 644 ریال تعیین شده بود.


١٤:٥٣ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١١٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٤٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: