چاپ        ارسال به دوست

عرضه‌ی انواع گندم، روغن‌خام و شکر در بورس‌کالا

مدیرکل دفترهماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از عرضه‌ی انواع کالاهای اساسی شامل: گندم، روغن‌خام آفتاب‌گردان، سویا و کلزا و کالای شکر متعلق به این شرکت در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ حجت برات‌علی گفت: طی روزجاری،  مقادیر 21 هزار تن گندم، 12 هزار و800 تن انواع روغن‌خام و 4000 تن شکر متعلق به شرکت بازرگانی دولتی ایران در تالار محصولات کشاورزی  بورس کالای ایران عرضه شده است.

مدیرکل دفترهماهنگی توزیع و فروش افزود: امروز مقدار10 هزار تن گندم جهت مصارف صنف و صنعت و نانوایی‌های آزاد پز و مقدار 11 هزار تن گندم صادراتی از طرف این شرکت عرضه شده است.

برات‌علی اعلام کرد: از مقدار 10 هزار تن گندم عرضه شده برای مصارف صنف و صنعت و نانوایی های آزاد پز، مقدار 9800 تن و از 11 هزار تن گندم صادراتی، مقدار 5000 تن فروخته شده است.

وی با بیان اینکه امروز 12 هزار و 800 تن انواع روغن‌خام نیز توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران عرضه شده است، تشریح کرد: مقدار 7 هزار تن روغن‌خام آفتاب‌گردان و 5 هزار تن روغن‌خام سویا امروز عرضه شد که تماماً به فروش رسید.

برات‌علی افزود: امروز همچنین مقدار 800 تن روغن‌خام کلزا  نیز عرضه شد که تاکنون فروخته نشده است.

مدیرکل توزیع وفروش شرکت بازرگانی دولتی ایران در پایان، مقدار عرضه شکر در این تالار را 4000 تن اعلام کرد و افزود: از شکر عرضه شده  نیز تاکنون چیزی به‌فروش نرسیده است.


١٦:٤٧ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١١٤٣٧    /    تعداد نمایش : ٤٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: