چاپ        ارسال به دوست

خرید 102 تن برنج توافقی در استان مازندران

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: دو مرکز خرید توافقی برنج در شهرستان‌‌های نکا و بابل در استان مازندران  تاکنون 102 تن پرمحصول را از شالی‌کاران منطقه خریداری و تحویل گرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 2، سیدمحمدجعفری مدیر عامل این شرکت اظهار کرد : بر اساس ابلاغ وزارت جهاد کشاورزی و دستور مدیر عامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، خرید برنج‌های پرمحصول ندا، نعمت و شیرودی از 13 دی‌ماه در دو مرکز خرید استان در شهرستان‌های نکا و بابل آغاز شده است.

 جعفری افزود: با معرفی‌نامه سازمان جهادکشاورزی، تاکنون  77 تن برنج شیرودی در مرکز خرید شهرستان نکا و 25 تن نیز در مرکز خرید شهرستان بابل به‌صورت توافقی ازکشاورزان خریداری شده است.

وی تصریح کرد: براساس‌مصوبه‌ ابلاغی، اقلام برنج‌های ندا و نعمت از کشاورزان با 8 درصد شکستگی هرکیلوگرم4850 تومان و برنج شیرودی5450 تومان خریداری می‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: وجوه برنج‌های خریداری‌شده از طریق سامانه‌ی بانک کشاورزی به حساب کشاورزان واریز خواهدشد و محدودیتی برای تحویل برنج از سوی کشاورزان به مراکز خرید دولتی وجود ندارد.


١٣:٥٧ - يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١١٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: