چاپ        ارسال به دوست

آموزش عوامل کنترل کیفیت خرید گندم در ایلام

  دوره‌ی آموزشی یک‌روزه‌ به‌منظور آموزش عوامل کنترل کیفیت مراکز خرید برای اجرای مطلوب طرح خرید تضمینی گندم در سال 1397 و تحویل گندم با کیفیت در استان ایلام برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام؛ مدیرکل این شرکت گفت: در راستای اجرای دستور مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران مبنی بر آموزش آبشاری عوامل خرید تضمینی گندم، کارشناسان کنترل کیفیت در یک دوره‌ی آموزشی یک روزه شرکت کردند.

کامران سلیمان‌پور افزود: این دوره‌‌ی آموزشی در راستای خرید تضمینی گندم با کیفیت و برای عوامل کنترل کیفیت برگزار شد که از جمله محورهای دوره، نحوه‌ی نمونه‌برداری استاندارد، شناخت اجزای مفید و غیرمفید در خرید گندم، سن‌زدگی، تشخیص و حدود مجاز سیاهک در گندم تحویلی، جوانه‌زدگی و ... بود.

سلیمان‌پور با اشاره به این که دراین دوره اصول مهم و اساسی و بندهای لازم‌الأجرای دستورالعمل تدوین شده‌ی خرید تضمینی تشریح و آموزش داده شد، اظهار کرد: مراکز خرید تضمینی گندم از لحاظ سخت افرازی و نرم‌افرازی آماده می‌شوند تا سال 1397 خرید تضمینی با کیفیت انجام شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ایلام گفت: در سال جاری بیش از 225 هزار تن گندم در استان خریداری شده و در سال آتی مصمم به ارتقای سطح کیفیت فعالیت در زمینه‌ی خرید تضمینی گندم هستیم.

 


١٢:٤٢ - سه شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١١٦٣٠    /    تعداد نمایش : ٤١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: