چاپ        ارسال به دوست

طرح ارتقای کیفیت آرد و نان در لرستان اجرا می‌شود

 سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12 با تأکید بر ارتقای کیفیت نان تولید شده در استان لرستان، از اجرای طرح پایلوت کاهش سبوس‌گیری از آردهای تولید شده در استان و استانداردسازی شیوهای تولید آرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12؛ حجت بیرانوند، گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12 با همکاری سایر دستگاه‌های دخیل در ارتقای کیفیت نان، استانداردسازی تولید آرد را در استان لرستان در برنامه‌ی کار خود قرار داده است.

بیرانوند افزود: این برنامه به صورت پایلوت برای کاهش سبوس‌گیری و تولید آردهای 10 درصد توسط کارخانه‌‌ی تولید آرد در استان لرستان به اجرا در می‌آید.

وی عنوان کرد: تولید آرد استاندارد و با سبوس سبب تولید نان‌های باکیفیت شده که مصرف این نوع نان‌ها توسط مردم سلامت افراد را ضمانت می‌کند که آثار اقتصادی از جمله کاهش هزینه‌های درمان را در پی دارد.

سرپرست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی 12 خاطر نشان کرد: گندم ماده‌ی اولیه مؤثر در تولید نان باکیفیت است به همین منظور برای تأمین گندم مطلوب در لرستان برنامه‌ریزی شده تا با تجهیز امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، مطابق استانداردهای تدوین شده گندم خریداری و ذخیره‌سازی کنیم.

 


١٣:٤٦ - چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١١٦٤٥    /    تعداد نمایش : ٤٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: