چاپ        ارسال به دوست

توزیع 28 هزار تن شکر و 2400 تن برنج برای تنظیم بازار پایان سال

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 گفت: تا پایان سال جاری و طی دو مرحله 28 هزار تن شکر و 2415 تن برنج در سطح استان خراسان رضوی توزیع می گردد.

به گزارش شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 ؛حمید رضا نوری، مدیر عامل این شرکت گفت: در راستای  رونق بخشی به صنعت قند و شکر و حمایت از چغندرکاران منطقه، در ماه های منتهی به پایان سال و طی دو مرحله  مقدار 28هزارتن شکر استحصالی از کارخانجات قند چغندری  خریداری شده است.

نوری تامین نیاز مصرف کنندگان و تنظیم بازار شکر در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز از اهداف خرید شکر داخلی  از اجرای مرحله دوم خرید شکر در آینده نزدیک خبر داد.

وی  در خصوص قیمت عرضه شکر به مصرف کنندگان گفت : هر کیلو شکر به قیمت 27 هزار و 200 ریال عرضه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 همچنین از  به توزیع  مقدار2 هزار 415 تن برنج شامل: دو رقم برنج هندی و یک رقم تایلندی با قیمت های 56 هزار ریال ، 26 هزار ریال و 39 هزار ریال جهت تنظیم بازار روزهای پایانی سال خبر داد .

نوری درخصوص نحوه توزیع این اقلام افزود: کالاهای مزبور بین فروشگاه های دارای شرایط و معرفی‌نامه از مدیریت توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان توزیع خواهد شد و شهروندان می توانند از کلیه فروشگاه های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف کارکنان سراسری و محلی مایحتاج خود را تامین کنند.


١٤:٤٦ - چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١١٦٤٦    /    تعداد نمایش : ٤٢٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: