چاپ        ارسال به دوست

معارفه معاونین بازرگانی داخلی ، خارجی و برنامه ریزی شرکت برگزار شد

با حضور قائم مقام مدیرعامل شرکت و اعضای هیات مدیره، جلسات معارفه‌ معاونین جدیدبازرگانی داخلی،خارجی و برنامه‌ریزی شرکت برگزار و معاونین جدید شرکت فعالیت خود را آغازکردند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛جلسات معارفه معاونین جدیدشرکت دردفاتر معاونت‌های بازرگانی داخلی، خارجی و برنامه‌ریزی به صورت جداگانه برگزار و آقای حسن عباسی معروفان فعالیت خود را به عنوان معاون بازرگانی خارجی، حسن حنان به عنوان معاون بازرگانی داخلی و قدرت حیدری به عنوان معاون برنامه‌ریزی شرکت آغاز کردند.

برپایه این گزارش:جلسه معارفه معاون بازرگانی داخلی شرکت با حضور دو تن ازاعضای هیات مدیره و مدیرکل حوزه معاون وزیر و مدیران کل و معاونین ادارات کل این حوزه در دفترمعاونت مذکور برگزار شد و آقای حسن حنان به عنوان معاون جدید کارخود را آغازکرد.

این گزارش می‌افزاید:مراسم معارفه آقای حسن عباسی معروفان به عنوان معاون بازرگانی خارجی شرکت نیز با حضوراعضای هیات مدیره، مدیرکل حوزه معاون وزیر و مدیران و معاونین ادارات کل حوزه معاونت بازرگانی خارجی دردفتر این معاونت برگزار شد.

این گزارش همچنین حاکی است:معارفه معاون برنامه‌ریزی‌ شرکت در دفتر این معاونت مستقر درساختمان شماره 2 و باحضور عوامل ذیربط همچون معاونت‌های داخلی وخارجی برگزار وآقای قدرت حیدری فعالیت خود را به عنوان معاون برنامه‌ریزی شرکت آغازکرد.


١٤:٤٣ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١١٧١٣    /    تعداد نمایش : ٦٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: