چاپ        ارسال به دوست

ثبت کامل عملیات خرید تضمینی در سامانه جامع بازرگانی

ثبت آنلاین عملیات خرید تضمینی گندم و قابلیت گزارش گیری و رصد لحظه ای میزان خرید، پرداختی و موجودی کالای ذخیره شده  از مهمترین ویژگی های استفاده از سامانه جامع بازرگانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 4 ؛ سیاوش حسین پور  مدیر عامل این شرکت، گفت: این شرکت هم چون سال های گذشته امر خرید تضمینی گندم و دانه روغنی (کلــزا) از کشاورزان خوزستانی را بر عهده دارد و در تلاش است که به بهترین نحو این عملیات صورت گیرد.

حسین پور با بیان اینکه در سال 1396 تمامی اطلاعات مراکز خرید وارد سامانه نوین بازرگانی شد، افزود: با توجه به  نزدیک شدن به شروع خرید تضمینی گندم و کلزا در سال 1397 تلاش شده است تا با رفع  نواقص موجود سامانه جامع به بهترین شکل از امکانات آن بهره برداری شود.

وی با اشاره به اینکه از مهمترین ویژگی سامانه نوین  بازرگانی این است که به صورت On-line  تمامی مراحل عملیات خرید قابل دسترس و بررسی است گفت: در سال 1397 برای  هر مرکز خرید براساس مجوزی که در سامانه تعریف شده است ،قابلیت خرید گندم یا دانه های روغنی داده می شود.

وی تصریح کرد : ثبت اطلاعات دقیق  کشاورزان و میزان سطح زیر کشت و برآورد تولید محصول در این سامانه علاوه بر اینکه باعث می شود  عملیات خرید به شکل دقیق تری انجام شود، از نفوذ دلال های گندم به مراکز خرید نیز جلوگیری می کند.

حسین پور در پایان افزود: با استفاده از سامانه جامع بازرگانی شرکت،  به دلیل ارتباط هوشمندتر با سامانه بانک کشاورزی (بانک عامل) بررسی وضعیت اسناد پرداختی به کشاورزان تسهیل می شود.


١٤:٠٥ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١١٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٨٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: