مدیرعامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه11 آموزش و ترویج روش ها و شیوه ها مبارزه با آفات به کشاورزان، کشت زود هنگام و برداشت به موقع محصول  را از جمله  اقدامات موثر در خصوص افزایش کیفیت گندم تولیدی و نهایتا آرد ونان تولیدی در استان دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 11 غلامعلی گنج علی گفت: اگر هر نهاد و سازمانی که متولی بخشی از مراحل  کاشت، داشت و برداشت است وظایف خود را  به موقع  انجام دهد کیفیت گندم تولیدی استان  افزایش می یابد.

گنج علی کاهش میزان مبارزه شیمیایی با آفات در سطح زیر کشت گندم در سال جاری در  مقایسه با سال های گذشته را نشان دهنده ی  ارتقای کیفیت گندم تولیدی  در استان سیستان وبلوچستان و تاثیر بالای مبارزه به موقع با آفات دانست.

وی اظهار کرد:  ارتقای سطح سلامت وکیفیت آرد و نان علاوه بر اینکه به کیفیت گندم و اختلاط مناسب گندم ها در مراکز ذخیره سازی بستگی دارد، از میزان اصلاح فرآیند تولید محصول ، بهسازی و بازسازی تجهیزات و دستگاه های کارخانجات آرد سازی، اصلاح سییتم های حمل ونقل، غنی سازی و میزان سبوس گیری و استفاده از بهبود دهنده ها در  آرد های تولیدی تاثیر می پذیرد.

گنج علی گفت: مهارت متصدیان نانوایی  در فرآیند تبدیل آرد به نان ، چگونگی عمل آوری خمیر و برخی موارددیگر از جمله اموری هستند که در افزایش کیفیت نان و سلامت مردم  نقش دارند


١٥:٥٥ دوشنبه ١٤ اسفند ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: