چاپ        ارسال به دوست

آمادگی شرکت غله‌ی خوزستان برای خرید گندم کشاورزان

مدیرعامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه‌ی4 ازآمادگی این شرکت برای ورود به فصل جدیدخرید تضمینی گندم ودانه‌های روغنی خبر داد و گفت: مقدمات کار با سامانه‌ی جامع(نوین) بازرگانی فراهم و مراکز خرید برای تحویل گندم از کشاورزان مشخص شده‌اند و برای ورود به فصل خرید آماده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه4 ؛ سیاوش حسین‌پوربا اشاره به نزدیکی به تحویل و خرید تضمینی گندم در خوزستان گفت: مطابق سیاست‌های شرکت بازرگانی دولتی ایران این شرکت به عنوان متولی اصلی خرید گندم و دانه های روغنی در استان خوزستان آمادگی کامل برای شروع این عملیات را دارد.

سیاوش حسین پور افزود: تمهیدات لازم درخصوص شروع عملیات خرید با آغاز به کار سامانه نوین خرید گندم و دانه‌های روغنی،تعیین و راه اندازی مراکز خرید شرکت و هماهنگی با مراکز خرید مباشرین که قرار است مبادرت به خرید محصول کشاورزان خوزستانی اقدام کنند صورت گرفته است.

حسین پور اظهار کرد: درراستای تسهیل و تسریع روند تحویل گندم و کاهش هزینه‌ی حمل و راحتی کشاورزان برای تحویل محصول، مراکز خرید تضمینی گندم، متناسب با سطح زیر کشت و میزان برداشت گندم درسطح استان تعین شده‌اند تا محصول تحویلی درهمان شهرستان خرید و ذخیره‌سازی شود.

وی تصریح کرد: با توجه اینکه خرید تضمینی گندم در راستای حمایت از کشاورزان صورت می‌گیرد پرداخت به موقع وجه گندم ، موجب ترغیب کشاورزان جهت تداوم در کشت این محصول می شود.


١٢:٥٠ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١١٧٦٥    /    تعداد نمایش : ٤٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: