همزمان با سالروز گرامی‌داشت روز شهدا، مراسمی با حضور معاون وزیر، اعضای هیات مدیره و مشاور معاون وزیر در امور ایثارگران و فرزندان شهدای شرکت در محل سالن اجتماعات گندم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ امروز سه‌شنبه 22 اسفند ماه، همزمان با سالروز بزرگداشت یاد و نام شهیدان مراسم این روز برگزار شد این مراسم با تلاوت کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران؛ آغاز و در ادامه کلیپی از ایثارگری شهیدان و تصاویر شهدای شرکت پخش شد.

براساس این گزارش؛ در ادامه ساسان محسنی، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران پس از معرفی برنامه‌ی مراسم، مقاله‌ای کوتاه تحت عنوان "جایگاه و منزلت شهید و خانوده‌های شهدا" را برای حاضرین در جلسه قرائت کرد و چند تن از فرزندان شهدا به بیان دیدگاه‌ها و مسائل خود پرداختند و در این خصوص بحث و گفتگو شد.

این گزارش می‌افزاید، در این مراسم؛حسن حنان، قائم‌مقام معاون وزیر وسرپرست معاونت بازرگانی داخلی نیز با گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی شهدای شرکت و تمامی شهیدان انقلاب اسلامی از روز شهدا به عنوان "روز معنوی" یاد کرد.

وی تأکید کرد: مسیری را که شهدا رفته‌اند، کمترکسی می‌تواند در این مسیر قدم گذارد و به قله‌ی افتخار دست پیدا کند.

این گزارش حاکی است؛ مهندس یزدان سیف نیز در این جلسه با اشاره به آیه‌ای از قرآن در خصوص شهدا به تبیین و تشریح آن پرداخت و گفت: در روزی قرار داریم که یاد و نام شهیدان را گرامی می‌داریم.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ در خطاب به فرزندان شهدا گفت: شما صاحبان نعمتی هستید که باید قدر این داشته و نعمت خود را بدانید.

معاون وزیر جهاد کشاورزی تأکید کرد: خداوند بزرگ، "سرمایه‌ای معنوی" در کنار شما فرزندان شهدا قرار داده که قابل شمارش و اندازه‌گیری نیست. از شما می‌خواهم که تلاش‌های خود را در انجام وظایف و مسئولیت‌های خود برای رسیدن به کار مطلوب بیشتر کنید.

براساس این گزارش؛ در پایان مراسم با اعطای لوح یاد بود و هدیه به فرزندان شهدای شرکت از آنان تقدیر شد.


١٥:٢٠ سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: