شنبه ٠٧ اسفند ١٣٩٥
صفحه اصلي > اخبار و رسانه ها > اخبار شركت 
منو اصلی
اخبار شركت


آغاز حمل و نقل ریلی گندم در سیستان و بلوچستان
مدیر کل هماهنگی خدمات بازرگانی شرکت از ارسال 10 هزار تن گندم توسط قطار و آغاز حمل و انتقال ریلی گندم به مقصد استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: فضای لازم در ایستگاه باری زاهدان برای احداث سکوی اختصاصی تخلیه و حمل گندم توسط شرکت راه‌آهن در نظر گرفته شده است.
 ١٦:١٠ - چهارشنبه ٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورود نخستين قطار حامل گندم به زاهدان
با ورود يك محموله 10 هزار تني گندم از طريق خطوط راه آهن به استان سيستان وبلوچستان، بهره برداري از ناوگان ريلي حمل گندم در اين استان آغاز شد.
 ١٥:٤٨ - چهارشنبه ٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
كاهش قيمت روغن و گندم در بازار جهاني
قيمت انواع روغن در بازار جهاني در هفته منتهي به 20 فوريه 2017 نسبت به هفته گذشته با ميانگين 32 دلار كاهش روبرو شد؛ شكر برزيل در اين هفته با 6 دلار افزايش به قيمت 485 دلار در هر تن رسيد.
 ١٢:٠٠ - چهارشنبه ٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تصویب نرخ خرید تضمینی گندم در شورای اقتصاد/ گندم معمولی 13000 ریال
قیمت خرید تضمینی گندم برای فصل برداشت سال آینده در شورای اقتصاد به تصویب رسید؛ بر این اساس در سال 1396هر کیلوگرم گندم معمولی به قیمت 13 هزار ریال و گندم دوروم 13 هزار و 300 ریال از کشاورزان خریداری می‌شود.
 ١٣:٢٦ - سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنج خارجی در مازندران توزیع نمی‌شود
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با بیان اینکه بخشی از وظیفه تنظیم بازار کالاهای اساسی با مسئولیت این شرکت عملیاتی می‌شود، اظهار کرد: به دلیل اینکه مازندران قطب تولید محصول برنج کشور است، برای تنظیم بازار، برنج خارجی در این استان توزیع نمی شود.
 ١٢:٣٢ - سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نظارت سامانه‌اي بر مراكز ذخیره سازی کالاهای اساسي در مازندران
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار مازندران در بازديد از مركز نظارت بر نحوه ذخیره سازی کالاهای اساسي از طريق سامانه‌ي كنترلي از راه دور شركت غله منطقه 2 از امكانات خوب رصد ذخيره‌سازي گندم در اين استان خبر داد.
 ١٢:٠٧ - سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بدنبال تعامل براي بهبود كيفيت آرد ونان هستيم
مديرعامل شركت غله وخدمات بازرگاني منطقه يك با اشاره به ارزيابي مستمر وكنترل كيفيت آرد و نان به شكل سيستماتيك و برنامه ريزي شده گفت: نتايج آزمايش ها بيانگر شرايط مطلوب كيفيت آرد ونان در استان تهران است.
 ١٤:٢٧ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
كيسه‌هاي پلاستيكي از فرآيند حمل نان خارج مي‌شود
تفاهم نامه‌اي بین شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 9 و اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه به امضا رسيده تا کیسه‌های پلاستیکی نگهداری نان از فرايند حمل نان حذف و کیسه‌های پارچه‌ای در سطح واحدهای نانوايي جايگزين آن شود.
 ١٠:٥٧ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|درباره ما|اخبار و رسانه ها|ارتباط با ما|نقشه سایت|English