فراخوان

شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در نظر دارد برنج‌های قابل استفاده در دو بخش تولید خوراک دام و طیور و مصارف صنعتی ( تولید الکل  ) موجود در انبارهای تحت پوشش را به فروش برساند.

متقاضیان واجد شرایط می توانند درخواست کتبی خود را با ذکر مقدار مورد نیاز و قیمت خرید به آدرس: تهران، ضلع شمالی میدان فاطمی شماره 12 طبقه دوم اداره کل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران ارائه نمایند.

شرایط فروش برنج برای مصارف تولید خوراک، طیور و مصارف صنعتی (تولید الکل)

الف- برنج های مصارف دام و طیور

1-صرفا کارخانجات تولید خوراک دام و طیور دارای پروانه بهداشتی بهره برداری معتبر از سازمان دامپزشکی کشور می‌توانند برنج‌های مذکور را خریداری می نمایند.

2- ارائه تعهد رسمی وکتبی توسط کارخانه خریدار مبنی بر استفاده محموله مذکور بعنوان ماده اولیه در مصارف خوراک دام و طیور مطابق با ضوابط سازمان دامپزشکی کشور و نیز پذیرش مسئولیت پاسخگویی به شکایات اشخاص حقیقی و حقوقی و ادارات و نهاد ها الزامی است.

3- خریدار می بایست گواهی حمل بهداشت و تائیدیه تخلیه آن در شبکه یکپارچه قرنطینه سازمان دامپزشکی مبدا و مقصد را اخذ و ارائه نماید .

4- خریدار می بایست قبل از خروج کالا از انبار درحضور نماینده سازمان دامپزشکی کشور نسبت به گشایش
گونی ها و رنگ آمیزی برنج ها با رنگهای مجاز خوراکی اقدام نماید.

5- کلیه هزینه های مربوط به حمل ، تخلیه ، بارگیری ، رنگهای مجاز خوراکی و سایر ابزار آلات مورد نیاز بازگشایی کیسه ها و رنگ آمیری  برنج ها بعهده خریدار می باشد .

ب- برنج های مصارف صنعتی ( تولید الکل صنعتی)

1-صرفا کارخانجات تولید الکل صنعتی دارای پروانه بهره برداری معتبر می توانند برنج‌های مذکور را خریداری نمایند.

2-ارائه تعهد رسمی و کتبی توسط کارخانه خریدار مبنی بر استفاده محموله مذکور بعنوان ماده اولیه تهیه الکل صنعتی مطابق با ضوابط سازمان غذا و دارو کشور نیز پذیرش مسئولیت پاسخگویی به شکایات اشخاص حقیقی و حقوقی و ادارات و نهادها الزامی است.

3-خریدار می بایست گواهی حمل بهداشت وتائیدیه تنظیم آن در شبکه یکپارچه قرنطینه سازمان غذا و دارو مبدا و مقصد را اخذ و ارائه نماید.

4-خریدار می‌بایست قبل از خروج کالا از انبار درحضور نمایندگان سازمان غذا ودارو نسبت به گشایش گونی ها و رنگ آمیزی برنج‌ها با رنگ های مجاز اقدام نماید.

5-کلیه هزینه های مربوط به حمل، تخلیه، بارگیری، رنگ های مجاز و سایر ابزار آلات مورد نیاز بازگشایی کیسه ها و رنگ آمیزی برنج‌ها بعهده خریدار می باشد.


٠٩:٥٣ سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: