مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان:

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان، گفت: در استان سیستان و بلوچستان باتوجه به جمعیت و شرایط اقتصادی مردم سالیانه به 400 هزار تن گندم نیاز داریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، غلامعلی گنجعلی در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان خاش اظهار کرد: با ارائه خدمات در حوزه تامین گندم و توزیع آرد به دنبال کسب رضایت و تهیه نیاز های اساسی مردم می‌باشیم.

گنجعلی تصریح کرد: تولید گندم در سنوات گذشته با روند مطلوب تری دنبال میشد اما با کاهش نزولات آسمانی و استقرار خشکسالی اکنون گندم به استان وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان اکنون استان مصرف کننده محض شناخته می‌شود عنوان کرد: گندم سیستان و بلوچستان از طریق 18 استان کشور تامین و تغذیه میشود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: تلاش مجموعه غله و خدمات بازرگانی استان بر این بوده تا با تهیه گندم با کیفیت بهترین آرد در دسترس مردم قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: برای خبازی های آزاد پز شهرستان خاش تا کنون 4 هزار و 300 تن آراد تهیه و توزیع شده است.

گنجعلی با بیان اینکه  مرغوبیت نان به سفیدی نیست بلکه به تیرگی است توضیح داد:در کیفیت آرد هیچگونه مشکلی وجود ندارد بلکه دغدغه اصلی از کیفیت نان پخته شده نشات می‌گیرد زیرا نان بصورت صحیح و اصولی تهیه و پخت نمی‌شود؛ اکنون به هیچ عنوان از جوش شیرین و سایر افزودنی های مضر برای بدن استفاده نمی‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان سیستان و بلوچستان گفت: در هر ماه بیش از 13/02کیلوگرم آرد برای هر نفر در این شهرستان اختصاص داده شده که این امر می‌تواند از بروز کمبود و کاستی جلوگیری کند.


١٠:٢١ سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: