مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: مصرف شکر در کل کشور ماهانه حدود 180 هزار تن است اما هم اکنون به طور متوسط هر ماه 240  هزار تن شکر در کشور توزیع می‌شود.

به گزارش  روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، «یزدان سیف» با بیان این که روزانه 8000  تن شکر در کشور عرضه می شود، گفت: تا 10 روز آینده عرضه شکر در بازار متعادل می‌شود.

وی افزود: در تهران روزانه بین 200 تا 500 تن شکر در میادین میوه و تره بار و ۵۱۰ تن نیز در فروشگاه های زنجیره ای توزیع می‌شود.

سیف با اشاره به ضرورت تامین شکر مورد نیاز هیئت های مذهبی در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در تهران هیئت های مذهبی به هر میزانی که شکر نیاز داشته باشند با معرفی اوقاف می توانند به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه یک مراجعه کنند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: در شهرستان ها نیز متقاضیان می توانند برای دریافت شکر مورد نیاز هیئت های مذهبی خود به شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ها مراجعه کنند تا نسبت به تحویل شکر مورد نیاز آنها اقدام شود.

سیف در پایان از تشکیل پرونده 119 میلیارد تومانی دو شرکت کشت و صنعت در خوزستان به جرم احتکار شکر خبر داد و گفت: این پرونده به علت عدم عرضه و احتکار شکر هم اکنون در دست رسیدگی است.


١٢:٠٧ دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: