معاون بازرگانی داخلی از کارخانه آرد در استان لرستان بازدید و از نزدیک در جریان کم و کیف، گندم‌های تحویلی و شرایط ذخیره‌سازی گندم و  آرد در این کارخانه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی  اداره کل غله و خدمات بازرگانی  استان لرستان؛ حسن حنان، در این بازدید با تاکید بر بازدیدهای مستمر از کارخانجات آرد افزود: کارشناسان باید ضمن بررسی تمام  مسائل فنی کار خانجات، هماهنگی‌های لازم را در خصوص رفع مشکلات موجود حوزه‌ی گندم، آرد و نان انجام دهند.

حنان با اشاره به گزارشات ارسالی در خصوص مطلوب اریابی شدن کیفیت نان در استان لرستان اظهار کرد: کیفیت و سلامت نان را باید بیش از پیش افزایش دهیم و با تشکیل کارگروههایی در حوزه آرد و نان، مشکلات این بخش را بر طرف کنیم.

 وی در ادامه تصریح کرد: باید از تمامی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در ذخیره‌سازی گندم  و آرد استفاده شود.

معاون بازرگانی داخلی در نشست با مدیران کارخانجات آردسازی استان لرستان نیز به تشریح سیاستهای شرکت در حوزه گندم، آرد و نان  پرداخت  و اظهار امیدواری کرد که با برنامه‌ریزی صورت گرفته مشکلات موجود در این بخش مرتفع شود.

در این نشست که در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان تشکیل شده بود، مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان نیز گزارشی از ظرفیتهای ذخیره‌سازی و آسیابانی استان ارائه کرد.

در ادامه مدیران کارخانجات به بیان مشکلات پرداختند و به سؤالات پاسخ‌های لازم داده شد.


١٥:٢١ دوشنبه ٦ آبان ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: