شرکت بازرگانی دولتی ایران در جلسه هفتم فوق العاده ستاد تنظیم بازار اعلام کرد که می‌تواند برنج را بدون هیچ محدودیتی با قیمت مصوب در سراسر کشور توزیع کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران به نقل از وزارت صمت، جلسه هفتم فوق العاده ستاد تنظیم بازار با حضور حسین مدرس خیابانی «قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی» برگزار شد.

در این جلسه  در خصوص موضوع برنج مباحثی مطرح شد که شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد بدون هیچ محدودیتی با قیمت مصوب می‌تواند برنج را در سراسر کشور توزیع کند و مقرر شد که معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت در خصوص توزیع این کالا ورود کند.

در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار  ارگان‌های مختلف و دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسی اتاق اصناف ایران گزارش‌هایی ارایه دادند و نماینده وزارت کشور در خصوص موضوع رصد و پایش بازار در استان‌های سراسر کشور نیز گزارش خود را ارایه داد که برآیند گزارشات ارایه شده از وضعیت مناسب بازار از لحاظ تامین کالا‌ها و قیمت آن‌ها حکایت داشت.

در این جلسه موضوع تامین سوخت ناوگان حمل و نقل نیز مورد بررسی قرار گرفت و تاکید شد که مشکلات این بخش در کارگروه ویژه‌ای متشکل از وزارت کشور، وزارت نفت و سازمان برنامه و بوجه با حضور نماینده ویژه ستاد تنظیم بازار مورد بررسی بیشتری قرار بگیرد.

 


١١:٠٤ دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: