مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور افزایش کیفیت نان در استان دوره های آموزشی برای نانوایان برگزار کرده ایم و همواره توصیه و تاکید ما این است که باتوجه به فصلی بودن کارگران شاغل در خبازی ها این دوره ها به صورت مستمر تکرار شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، صداقت کیش با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد جزو استان های تولید کننده گندم کیفی درکشور به شمار می آید، افزود: به طور میانگین حدود 90 درصد نیاز مصرفی گندم استان از محل تولید بومی تامین می شود، در برخی از سالها گندم مورد نیازمان کاملا از محل تولید استان تامین می شود و در برخی سالها نیز تا 10 هزارتن گندم از سایر نقاط کشور وارد می کنیم.

صداقت کیش بیان کرد: امسال 60 هزار تن گندم در استان کهگیلویه و بویراحمد خرید تضمینی شد که این میزان خرید، نیاز مصرفی استان را تا فروردین ماه سال 1400 پوشش می دهد و مابقی گندم مورد نیاز استان، مطابق برنامه حمل شرکت بازرگانی دولتی ایران به ما تخصیص داده خواهد شد.

وی در خاتمه  به اجرای سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه pm درسیلوهای ملکی استان اشاره نمود و بر بهسازی و نوسازی سیلوهای دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت مستمر تاکید کرد.


١٢:٠٧ سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: